O nás

Sme začínajúci rodinný start-up, ktorý sa zaoberá výrobou a predajom výškovo nastaviteľných stolov. Nápad vznikol v hlave dvoch súrodencov, ktorých prvotný cieľ bolo pomôcť otcovi s chronickými bolesťami chrbta ale zároveň im všetky dostupné výrobky na trhu prišli obrovské, nepraktické a dizajnovo nezaujímavé, preto prišli s nápadom skĺbiť poznatky z odvetvia zdravotníctva a technológií a vznikol Moovie.

Našim hlavným cieľom už od počiatku bolo priniesť na trh výnimočný produkt, ktorý bude pomáhať zlepšovať zdravie a zároveň bude dizajnovým doplnkom každého interiéru a bude spĺňať tie najvyššie štandardy kvality. Našou víziou je priniesť novú skúsenosť do vašich domovov a kancelárií, vždy s dôrazom na osobitosť, cenovú dostupnosť a funkčnosť.

O autoroch 

Ing. TOmAS KUCUK 

Inžinier a Obchodník 

Je vyštudovaný inžinier, ktorý počas svojej kariéry pôsobil a získaval skúsenosti v mnohých medzinárodných spoločnostiach na výrobu nábytku v Číne a Spojených štátoch. 

 
Mudr. Miriam KucukovÁ

Doktor

Ukončila lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave s červeným diplom a vo svojej lekárskej praxi sa dennodenne stretáva a pomáha liečiť aj chronické problémy pohybového ústrojenstva spojené so súčasným sedavým životným štýlom.