Vytvorte si kanceláriu s Moovie!

 Moovie sa zameriava na nastaviteľnosť a dizajn, čím zaručuje ergonomické pracovné podmienky pre vašu kanceláriu. To znamená menej zdravotných problémov, lepšiu pohodu a vyššiu produktivitu v práci – inteligentné a cenovo dostupné riešenie pre Vás a váš tím.

 Ponúkame individuálne poradenstvo pri hľadaní ideálneho riešenia pre Váš kancelársky priestor. Vieme, že pri tomto type investície záleží na cene, a preto pre našich  zákazníkov poskytujeme ponuky na mieru a špeciálne cenové podmienky

Tešíme sa na Vašu odpoveď!

Ing. Tomáš Kucuk 

Pondelok - Piatok

08:00 – 17:00

CZ :    +  420 725 427 956
SK:       421 951 802 918

tomas.kucuk@moovie.sk

O nás


Vďaka modernému dizajnovému procesu možno nábytok MOOVIE bez námahy integrovať do každého kancelárskeho prostredia. Naše výškovo nastaviteľné stoly a doplnky je možné nastaviť iba jednoduchým stlačením tlačidla a predstavujú špičkovú alternatívu v podobnej cenovej kategórii ako porovnateľný nenastaviteľný ergonomický kancelársky nábytok. Všetok nábytok Moovie sa jednoducho a rýchlo prispôsobí každému človeku a pomáha podporovať zdravé držanie tela pri sedení i státí. To znamená menej dní práceneschopnosti, lepšiu pohodu a vyššiu produktivitu v práci. 

Výhody sedenia a státia pri práci

Menej bolesti chrbta

Nedávna štúdia dokázala, že striedanie sedenia a státia v práci môže znížiť bolesti chrbta a krku až o 54 %. 

Zlepšená sústredenosť a flow 

Striedanie medzi sedením a státím zlepšuje vášu sústredenosť a flow : 65 % účastníkov prieskumu *uviedlo, že ich focus a flow sa výrazne zlepšil pri striedaní sedenia a státia počas pracovného výkonu.

Zvýšená produktivita

Dlhé sedenie negatívne ovplyvňuje vaše fyzické a duševné zdravie. Striedanie medzi sedením a státím zlepšuje krvný obeh a zvyšuje Váš metabolizmus, čím zvyšuje Vašu produktivitu, dokazuje štúdia *. 
Vytvorte si nastaviteľný stôl Moovie
podľa vašich predstáv